Sprawdź oceny

Najczęściej czytane

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Godziny pracy sekretariatu i biblioteki od 18 stycznia 2021 r.

Aneksy do informatorów o egzaminie maturalnym w 2021 r.

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zostały opublikowane aneksy do wszystkich informatorów o egzaminie maturalnym w 2021 roku, a także zaktualizowane informacje o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminów. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Wigilia szkolna

Ten rok zmienił wiele aspektów naszego życia. Inaczej też wyglądało nasze szkolne spotkanie wigilijne. Rozpoczęliśmy je tradycyjną Mszą św., ale nie byliśmy na niej fizycznie. Ksiądz Marcin odprawił ją w naszym kościele, a my, dzięki uprzejmości proboszcza Wojciecha Drozdowicza, mogliśmy w niej uczestniczyć, wykorzystując transmisję online. Podczas kazania padły bardzo ważne słowa dotyczące duchowości spotkania oraz tego, że podstawą naszej wiary jest właśnie spotkanie z drugim człowiekiem.

Życzenia świąteczne

Matura 2021 - deklaracje przystąpienia do egzaminu

Zdający, który zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego, składa pisemną deklarację przystąpienia do egzaminu odpowiednio dyrektorowi macierzystej szkoły albo dyrektorowi okręgowej komisji egzaminacyjnej w określonych poniżej terminach.

Uczniowie klas trzecich składają deklarację do dyrektora szkoły; deklarację wstępną - do 30 września 2020 r., deklarację ostateczną - do 7 lutego 2021 r.

Absolwenci Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego składają deklarację do dyrektora szkoły; deklarację wstępną (nieobowiązkowo) - do 30 września 2020 r., deklarację ostateczną - do 7 lutego 2021 r.

Absolwenci Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego składają deklarację do dyrektora OKE do 31 grudnia 2020 r.

Dodatkowe informacje można znaleźć w Informacji o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w "nowej" formule obowiązującej w roku szkolnym 2020/2021.

OPŁATY ZA EGZAMIN MATURALNY - informacje dla absolwentów

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>