Zmiana w pracy sekretariatuW związku z zagrożeniem epidemicznym sekretariat liceum przechodzi na pracę zdalną w dniach 17-24 marca br.

Kontakt jest możliwy w godzinach 10.00-14.00 pod numerem telefonu 502 761 555.

Za utrudnienia przepraszamy.


 
Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczychSzanowni Państwo, decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. zostają  zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Oznacza to, że od jutra uczniowie liceum nie przychodzą do szkoły.


W związku z tym zostają odwołane również zebrania z rodzicami w dniu 18 marca br. Informacje o przewidywanych ocenach rocznych w klasach maturalnych zostaną umieszczone w dzienniku elektronicznym do 18 marca br.


 Prosimy, aby uczniowie odpowiedzialnie wypełnili czas zawieszenia zajęć w szkole. Powinien być on wykorzystany na pracę samodzielną. W tym celu  można skorzystać z platformy Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl. Wybrane materiały dydaktyczne do pracy samodzielnej nauczyciele będą przekazywali za pośrednictwem Librusa.


Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Prosimy także o regularne sprawdzanie informacji w dzienniku elektronicznym, przez który będziemy przekazywali kolejne informacje.


Rodzice i uczniowie, którzy nie mają dostępu do Librusa, proszeni są o kontakt z sekretariatem w celu wygenerowania danych dostępowych. Wszystkie informacje, materiały (w tym dydaktyczne) będą przekazywane przez dziennik elektroniczny.

 
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 - spotkania informacyjne
Spotkanie informacyjne, które miało odbyć się 28 marca, zostaje odwołane.

 
Informacja Głównego Inspektora SanitarnegoInformacja Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego 2020 roku: ,,Na chwilę obecną, nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół.”


Pełna treść informacji dostępna jest pod adresem: https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-polnocnych-wloch/

 
Tytuł "Srebrnej szkoły" w Rankingu "Perspektyw"
alt


9 stycznia 2020 r. poznaliśmy wyniki 22. Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020. W Rankingu Liceów Warszawskich Perspektywy 2020 Liceum Archutowskiego zajęło 53. miejsce. W rankingu wojewódzkim nasza szkoła uplasowała się na 77. miejscu, z kolei w ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących zajęła 345. miejsce.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 129