Zajęcia z doradcą zawodowym

5 czerwca 2017 r. uczniowie klas pierwszych Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW w Warszawie. Spotkanie z doradcami zawodowymi rozpoczęło się od przedstawienia przez prelegentów aktualnej sytuacji na rynku pracy. Uczniowie zastanawiali się, co mogą zrobić już teraz, żeby w przyszłości zwiększyć swoje szanse na uzyskanie satysfakcjonującego zajęcia.

Druga część zajęć polegała na rozwiązaniu testu określającego preferencje zawodowe. W trakcie wakacji wszyscy uczestnicy zajęć mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcą zawodowym. Poprzez udział w spotkaniu licealiści będą mieli szansę świadomie podjąć decyzję o wyborze uczelni i przyszłej ścieżki zawodowej, określić swoje mocne strony, preferencje zawodowe i poznać obszary, nad którymi powinni popracować.

Logo i informacje na podstawie http://www.szkolenia.uksw.edu.pl/