Sprawdź oceny

Najczęściej czytane

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Kanoniczne prawo małżeńskie - konferencja naukowa na UKSW

Dnia 25 września 2017 roku uczniowie klas drugich uczestniczyli w I sesji Konferencji Naukowej zorganizowanej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przez Studencką Poradnię Prawną działającą na Wydziale Prawa Kanonicznego UKSW. Konferencja poświęcona była wybranym zagadnieniom z zakresu kanonicznego prawa małżeńskiego. Uczniowie wysłuchali wystąpienia ks. prof. UKSW dra hab. Piotra Ryguły pt. „Małżeństwo w ujęciu Kodeksu Prawa Kanonicznego z 1983 roku” oraz wystąpienia ks. dra Rafała Kamińskiego pt. „Przeszkody małżeńskie w prawie kanonicznym”.