Upoluj swoją książkę!

Miło nam poinformować, że Liceum Archutowskiego bierze udział w projekcie „Upoluj swoją książkę”. Program skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W ramach projektu uczniowie szkół średnich mogą za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków od 2 do 30 listopada br. Projekt oprócz wykorzystania nowych technologii w promocji czytelnictwa ma na celu popularyzację różnych form książki elektronicznej, kreowanie mody na czytanie wśród młodzieży przez wykorzystanie narzędzi, kanałów komunikacyjnych i języka bliskich nastolatkom oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu. Akcja jest organizowana z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e-bookową Woblink.com.